Gorenje FN617EEW5 | Energy efficiency class E | Upright | Free standing | Height 172 cm | Total net capacity 240 L | No Frost sy
- TootjadGorenje
- Mudel: FN617EEW5
- Saadavus: 10
-
435€
Gorenje FN617EEW5 | Energy efficiency class E | Upright | Free standing | Height 172 cm | Total net capacity 240 L | No Frost system | Display | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 234 kWh |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 628.00 mm |
| Gross height (mm) | 1800.00 mm |
| Gross weight | 61.10 kg |
| Gross width (mm) | 647.00 mm |
| Hinnang | 4 |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 172 cm |
| Külmumisvastane süsteem | Yes |
| Laius | 59.5 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 37 dB |
| Net weight | 55.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 240 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1100.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product name | FN617EEW5 |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 7 |
| Sügavus | 59 cm |
| Tare weight (kg) | 6.10 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Upright |
| Volume (m3) | 0.73 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






